Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RECEPSIONIST

Hotel Gjuta

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune.Per turnin e trete , Per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Sauk

Botuar më 13/02/2020

)