Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RAPOS RESORT HOTEL, HIMARE Kërkon të punësojë Kamarier/e

Përshkrim

Bari dhe Restoranti. Te komunikojne Anglisht. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ushqim dhe strehim i siguruar. E-mail: info@raposresorthotel.com, Adresa: Himare.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Rapos resort hotel, himare, kamarier/e

Botuar më 17/05/2018

Telefon