Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

BANAKIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke + sigurime |

(FEMER) puna me turne , pas vitit te pare 10 % te pages rritje, me eksperience pune, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
30000 leke + sigurime

SHITESE Furre Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR PICERI RESTORANT OXHAKET

Paga: e mire |

Me eksperience pune,, Adresa: Rr. "Myrtezim Kellici", njesia administrative nr.2,

Botuar më 25/02/2020
e mire

SANITARE BAR PICERI RESTORANT OXHAKET

Paga: e mire |

Me eksperience pune,, Adresa: Rr. "Myrtezim Kellici", njesia administrative nr.2,

Botuar më 25/02/2020
e mire

BANAKIER/E Bar Trattoria Orzo Kërkon të punësojë

Paga: pagesa e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori).

Botuar më 25/02/2020
pagesa e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANT "TRISS"

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

PICIER RESTORANT FIORE Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. Dervish Hima, prane stadiumit Qemal Stafa, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
shume e kenaqshme

MOTORRIST KERKOHET

Paga: Paguhet rrobe baze dhe sigurimet shoqerore |

Me eksperience pune dhe me motorrin e tij. Koha e punes e Hene - e Premte 11.00-15.00.

Botuar më 25/02/2020
Paguhet rrobe baze dhe sigurimet shoqerore

KAMARIERE BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme
)