Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES/E SALLE

Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Punonjes/e salle

Kriteret

Me eksperience pune te pakten 1 vit
Kushte shume te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

50.000 leke

Kontakte

Ish Blloku

Botuar më 22/02/2024

)