Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PJATALARESE

Restorant Divjaka

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 25 vjec deri ne 45 vjec , preferohet te jete me eksperience , orari: 14:00 deri 22:00 dhe 9:00 me 17:00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqeshme

Kontakte

Tek stadiumi dinamo
Tiranë

Botuar më 01/08/2020

)