Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PICIER

Bar Piceri Fiama

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune me furre druri
Puna 6 ore ne dite

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Rr. Mihal Grameno, tek tregu elektrik
Tiranë

Botuar më 30/06/2020

)