Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERGJEGJESE

Rrobaqepesi

Kërkon të punësojë

Kriteret

Linje / Rrobaqepese. Te interesuarat te jene me eksperience pune. Sigurime te paguara 100/% nga firma. E Shtuna punohet deri ne ores 13:30

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Siri Kodra", blloku magazinave

Botuar më 16/01/2020

)