Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTICIER/E

Pasticeri

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune. Te jete i specializuar.Me eksprrience pune. Puna me kohe te plote ose sezonale.

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Kushte te mira pune

Kontakte

Lezhe-Shengjin

Botuar më 30/06/2020

)