Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE Mensa Kollonat Kerkon te beje pjese te stafit te saj

Paga: e kenaqshme |

Puna eshte me turne 07:00-15:00 dhe 15:00-23:00. Nje vakt perfshire. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Qytetit Studenti

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

NDIHMESE Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne Kuzhine. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE E JONA RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: 30000 Lek neto + Siguracione |

Turni i II. Orari i punes 15:00 - 23:00. Nje vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit

Botuar më 19/10/2019
30000 Lek neto + Siguracione

HOSTES Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 19/10/2019
shume e mire

PUNETOR MAGAZINE MARKET EVI Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

(djale) MOSHA 18-40 VJEC, VETEM TURNIN E PARE (08.00-16.00), Adresa: NENE DREJTORISE KONVIKTEVE TË QYTETIT STUDENTI.

Botuar më 18/10/2019
E KENAQSHME

SHITESE KERKOHET BUTIK ME VESHJE FEMRASH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Turni I, 23-35 vjec, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme + siguracione

SPECIALISTE BYREKU Piceri Fast-food Mario Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga : Dom Bosko, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqeshme

NDIHMES PICIER Piceri Fast-food Mario Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga : Don Bosko, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqeshme

SANITARE RESTORANT FRATERIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tek Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE Kuzhina Grand Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet qe te jetojne afer zones, me eksperience pune, Adresa: Rr. "Sotik Kolea", pallati I Universitetit UMT Kati I

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme
)