Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES PICIER

Restorant Piceri Era

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 20-50 vjec. Me arsim te mesem. Te kete eksperience pune (piceri). Puna me dz turne. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit,

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 07/05/2021

)