Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Pasticeria Franceze Kërkon të punësojë Pastruese

Turni I, Adresa: Ish Blloku. Per me teper kontaktoni ne:

Botuar më 13/11/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 09/11/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë Shitese

(Femer). Paga shume e mire + siguracion. Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 18/11/2018

FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune. Paga shume e mire + siguracion., Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 18/11/2018

RESTORANT “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Sallatiere

Te jete ne moshe te re. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadium Dinamo

Botuar më 17/11/2018

Ne qender, prane Toptanit, Bar Restorant Piceri Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperince. Paga e kenaqshme. Mosha deri ne 30 vjec. Kushte shume te mira pune. Ofrohet dreka ne ambjentet e punes, te jete me banim afer zones, Tiranë

Botuar më 17/11/2018

XHEKO IMPERIAL Kërkon të punësojë Pjatalarese

Te punoj me turne. Te jete e komunikueshme dhe bashkepunuese me koleget. Preferohet te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. " Ibrahim Rugova", nr. 56, prane Gardes

Botuar më 17/11/2018

CHLOE BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 17/11/2018

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Kamarier/e

Turni I dhe II. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 17/11/2018

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 17/11/2018

CHLOE BAR 2 Kërkon të punësojë Pastruese

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Zogu Zi.

Botuar më 17/11/2018