Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PUNONJES FAST-FOODI Fast Food Health Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

(vajza dhe djem). Te jene me eksperience pune, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza

Botuar më 23/11/2019
e kenaqshme + siguracion

BANAKIERE Bar Bocconcino

Paga: e kenaqshme |

Deri ne 50 vjeç, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 23/11/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Bocconcino

Paga: e kenaqshme |

20-35 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 23/11/2019
e kenaqshme

BANAKIER Kerkohet

Paga: 35000 lek + Siguracione |

Per restorant. Turni dyte. Orari 16:00- ne mbyllje te restorantit. Kriteret:1. Korrektesia2. Profesionalizmi (njohuri baze mbi cocktailet)3. Pergjegjshmeria. Nese i plotesoni keto kushte na kontaktoni nga ora 10:00-18:00 (nese nuk pergjigjet ju lutem dergoni nje sms ose whatsapp me emrin mbiemrin tuaj dhe 2 eksperiencat e fundit ne menyre qe tju kontaktojme)

Botuar më 23/11/2019
35000 lek + Siguracione

KAMARIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/banakiere, nje person qe ti beje te dyja. Me eksperience punePuna turni 2-te , orari 14.00-22.00

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

PASTRUESE Diamond Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni III-te, Adresa: 21 Dhjetori, tek kryqezimi

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Diamond Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(F), Adresa: 21 Dhjetori, tek kryqezimi

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES PICIER/E Bambo Bar

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri edhe per Sanduicat, puna turni II -te, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bambo Bar

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

PUNONJESE PUNISHTE PER PERPUNIM MISHI

Paga: e kenaqshme |

/NDIHMESE. Mosha deri ne 50 vjec. Te jete e shkathet. Nuk nevojitet eksperience, Adresa: Ish parku i autobusave, tek NSHRAKU, Tiranë

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme
)