Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Produktet për industrinë ushqimore dhe të pijeve
Kompania hari lena shpk, agjent/e shitjesh
Përshkrim

Per marrje porosish per Tiranen dhe rrethet ne zonat e plazhit si Durres, Vlore, Himare, Sarande, Shengjin, Tale etj. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Paga baze e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë


Botuar më 11/07/2019

Telefon
Email