Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kerkohen Agjent shitjesh

Përshkrim

Me eksperience pune per Tiranen dhe Rrethet. Produktet jane kryesisht per femije: Xhipsa, fara, cimcakiza etj.Te kontaktojne vetem ato qe kane eksperience pune mbi 2 vjet. Te interesuarit te kene me vete CV. Takimi per interviste eshte te djelen ora 10.00

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Produkte ushqimore
Kerkohen, agjent shitjesh

Botuar më 21/05/2018

Telefon