Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

PUBLIC BEER

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Vajza te rinj

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte te mira pune
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Stadiumi Dinamo, ngjitur me piceri saporita
Tiranë

Botuar më 07/10/2019

)