Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke) |

Ne terren. Te jete i pajisur me leje drejtimi kategoria B, avantazh perben leja e dre...

Botuar më 28/02/2021
shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke)

NDIHMES FURRXHI PRODHIME BRUMI

Paga: E KENAQSHME |

PER SIMITE, me ose pa eksperience pune, Adresa: LAPRAKE , RR.VANGJEL NOTI

Botuar më 02/03/2021
E KENAQSHME

FURRTAR / FURRXHI PRODHIME BRUMI

Paga: E KENAQSHME |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: LAPRAKE , RR.VANGJEL NOTI

Botuar më 02/03/2021
E KENAQSHME

PASTRUESE "PASTIÇERI REKA", kerkon te punesoje Sanitare per tek Punishtja Prodhimit afer Pazarit te Ri dhe rr. Komuna Parisit.

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kriteret: *Te jene te shkatheta. *Te kene eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune., Adresa: Adresa 1: Prane Pazarit te ri. Adresa 2: Tek rr. “Komuna Parisit”.

Botuar më 02/03/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITESE "PASTICERI REKA", kerkon te punesoje per Pastiçerine ne rr. “Komuna Parisit

Paga: e kenaqshme |

Kriteret: *Te jete te shkathet dhe energjike. *Eksperience punes perben avantazh. *Te kene aftesi te mira komunikimi. - Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Komuna Parisit”.

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

SANITARE "PASTICERI REKA", kerkon te punesoje per Pastiçerine ne rr. “Komuna Parisit

Paga: e kenaqshme |

Kriteret: * Te jete e shkathet. * Te kete eksperience pune. - Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Komuna Parisit”.

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

KREPIER Me hapjen e Self Service Kerkon te punesoje:

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., me eksperience te pakten 3 vite pune, Adresa: Don Bosko, prane Vizion Pus

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

PUNONJESE Me hapjen e Self Service Kerkon te punesoje:

Paga: e kenaqshme |

Qe te sherbejne ne banak. Preferohen te jene te shkathta dhe te punojne ne grup. Kushte te mira pune, me eksperience te pakten 3 vite pune, Adresa: Don Bosko, prane Vizion Pus

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

PICIER Me hapjen e Self Service Kerkon te punesoje:

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience te pakten 3 vite pune, Adresa: Don Bosko, prane Vizion Pus

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR" Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari, |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 02/03/2021
30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari,

SANITARE Wine Bar Kevin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Puna turni I, me eksperience pune, 40-50 vjeç, Adresa: Rr. "George W Bush"

Botuar më 02/03/2021
e kenaqshme
)