Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

CHLOE BAR 2

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune. Kushte shume te mira pune. Orari i telefonave nga ora 8.00-15.00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek Zogu Zi, ngjitur me banken BKT

Botuar më 16/01/2020

)