Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER RESTORANTI

Bar Restorant Piceri Mystic

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience
Kohe e plote

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

Rr. Perlat Rrexhepi
Tiranë
luckytravel.al@gmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 27/02/2020

)