Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

NOAL KAFE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

30.000 leke + siguracion

Kontakte

Rr. "Gjik Kuqali", prane Stadiumit Dinamo

Botuar më 30/06/2020

)