Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Bar Restorant

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte pune shume te mira. Mosha mbi 18 vjec

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Kompleksi Lala, Bulevardi Ri

Botuar më 16/01/2020

)