Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

BAR KAFE RESTORANT KENAQESIA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Paga e kenaqshme. Mundesi banimi per personelin

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme

Kontakte

Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 07/10/2019

)