Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E RESTORANTI FISHT TIME 2 Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire + siguracion |

Profesionist. Te kene eksperience pune ne restorante peshku, kushte shume te mira pune., Adresa: R. "Komuna Parisit", tek lulishtja, rr. "Skender Luarasi"

Botuar më 16/12/2019
shume e mire + siguracion

KAMARIER BAR BOHEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Kinostudio, perballe Ministrise se Kultures

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER BAR BOHEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Kinostudio, perballe Ministrise se Kultures

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

SALLATIERE Zgara Rruga Kavajes Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Kavajes"

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU Dyqan Peshku Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune , mosha 25 deri 45 vjec , orari 8:00 deri 16:00 ose 9:00 me 17:00, Adresa: Stadiumi dinamo, Tiranë

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

PJATALARESE Bambo Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+ siguracione |

Orari i punes 11.00-19.00, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme+ siguracione

SHITESE FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Buke. Mosha mbi 30 vjeç. Mundesisht te jene familjare. Paga e kenaqshme + siguracion., Adresa: Tek Shkolla Bashkuar, disheza e Tregut te Fshatareve

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

STAF RESTORANTI Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës

Paga: e kenaqshme |

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 16/12/2019
e kenaqshme

KUZHINIERE RESTORANT I RI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te njohe mire kuzhinen tradicionale dhe kuzhinen e kohes. ofrojme kushte optimale pune, transport dhe strehim per profesioniste te mire!, Adresa: Afer universitetit te New York

Botuar më 15/12/2019
e kenaqshme

STAF RESTORANT I RI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte optimale pune, transport dhe strehim per profesioniste te mire!, Adresa: Afer universitetit te New Yourk

Botuar më 15/12/2019
e kenaqshme
)