Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Ndihmes furrxhi

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Embëlsira, akullore
Furre buke-pasticeri elinikon, ndihmes furrxhi
Përshkrim

Me ose pa experience, puna turni I trete,kushte e punes dhe paga shume te kenaqshme., Adresa: Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika 2


Botuar më 09/07/2019

Telefon
Email