Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

KAMARIER/E BAR KAFE LENCI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme +sigurime shoqerore |

Moshe e re, Adresa: Rr.Vllazen Huta , perbri Ministrise se Jashtme

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme +sigurime shoqerore

BANAKIER/E BAR KAFE LENCI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme +sigurime shoqerore |

Moshe e re, Adresa: Rr.Vllazen Huta , perbri Ministrise se Jashtme

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme +sigurime shoqerore

BANAKIER/E HUNDRED DEGREES

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune, mosha maksimumi deri ne 30 vjec, Adresa: Rr. "Elbasanit"

Botuar më 20/11/2019
shume e kenaqshme

KAMARIERE HUNDRED DEGREES Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Mosha 20-30 vjec, Adresa: Rr. "Elbasanit"

Botuar më 20/11/2019
shume e kenaqshme

BANAKIER/E Alfa Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Puna me turne., Adresa: Tek Spitali Amerikan II

Botuar më 20/11/2019
E kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 20/11/2019
Paga e kenaqshme

ASISTENTE HELIOS GASTRONOMI

Paga: e kenaqshme |

Delivery. Te kete eksperience pune, dergoni cv me foto ne: hr@heliosgastronomi.com ose te paraqituni ne, Adresa: Rr. "Besim Alla", prane Kompleksit Cabej.

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

SANITARE HELIOS GASTRONOMI

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, dergoni cv me foto ne: hr@heliosgastronomi.com ose te paraqituni ne:, Adresa: Rr. "Besim Alla", prane Kompleksit Cabej.

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES RESTORANT-PICERI "KLEDI"

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) Me motorrin e tij, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Latitude Qendra me e madhe e argetimit

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te gjuheve te huaja (Anglisht Prioritet), preferohet te kete eksperience pune ne kete pozicion, 18-30 vjec, personat e interesuar mund te na kontaktojne me email ose nr tel

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme
)