Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES/E KOMPANIA ARANI Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohet pagese e kenaqshme |

- Djem dhe vajza si punonjes ne fabrike. * Puna me 1 turn, * avantazh pervoja ne pune...

Botuar më 16/09/2019
* Ofrohet pagese e kenaqshme

Bel Cafe Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Brryli

Botuar më 12/09/2019
e kenaqshme

Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë Shitese

Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini

Botuar më 20/09/2019

HOTEL SOLEO Kërkon të punësojë Recepsionist

Orari part-time 4 ore, Tiranë, Adresa: Perballe Birra Tirana, rruga Konferenca e Pezes

Botuar më 20/09/2019

HOTEL SOLEO Kërkon të punësojë Pastruese

Orari part-time 4 ore, Tiranë, Adresa: Perballe Birra Tirana, rruga Konferenca e Pezes

Botuar më 20/09/2019

Juice Time Kërkon të punësojë Shperndares

Per shperndarje lengjesh te fresketa me biciklete. Mosha 20-35vjec. Te njohe mire bllokun dhe me gjer. E diela pushim, Tiranë, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, prane Juridikut Shteteror

Botuar më 20/09/2019

RESTORANT PICERI ALES Kërkon të punësojë Kamarier

Puna part time, ora 11.30-14.30, nga e hena ne te premte. Me ose pa eksperience pune. Te jete me banim afer zones, Adresa: Rr. Teodor keko, perballe Karburant Kastritit

Botuar më 20/09/2019

Restorant Amor Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: 30.000 Leke |

E diela pushim , orari 9:00 me 17:00, Adresa: Pranë stadiumit “Dinamo”, kryqezimi i Komunes se Parisit, mbrapa Bar Grand

Botuar më 20/09/2019
Paga: 30000 Leke

Piano Bar Elysee Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rruga “George W. Bush”, Kullat e Kuqe përballë Parlamentit, kushte shume te mira pune

Botuar më 20/09/2019
e kenaqshme

Golden Taste- Kafe-Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me eksperience pune, Page e kenaqshmeTe intersuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Xhorxh Bush, perballe parlamentit, nr 51

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri ne 40 vjec, Adresa: Tek Ish Parku Autobuzave

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakiere

Mosha deri ne 40 vjec, Adresa: Tek Ish Parku Autobuzave

Botuar më 20/09/2019