Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

SANITARE Opera Coffe Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Me eksperience pune ne lokale te niveleve te larta. Mosha deri 40 vjeç. Kushte shume te mira pune, ambient lux. 0696031870, Adresa: Tek sheshi Skenderbej, prane hyrjes kryesore te Teatrit te Operas se Baletit, ne qender te Tiranes

Botuar më 21/02/2020
Ofrohen paga te larta

PUNONJESE Market A&D Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke te reja |

Marketi (F). Orari puns 8.00 - 16:00. (Puna me kohe afatgjate), Adresa: Zona e Freskut, prane stacionit te Bunkartit

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke te reja

NDIHMES BANAKIERE BAR KAFE "FLORA " Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit".

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet page e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", tek kthesa e varrezave, Tufine, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

BANAKIERE Piano Bar (Bar Kafe) Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme+siguracion |

Turni II. Ambjent komod, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", 100m siper shkolles se Baletit

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme+siguracion

SHITESE PASTICERI LUARA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet page e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Majestic Hotel (pjese e Vila Verde Group) Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te kenaqshme |

Me eksperience pune. Te dine Anglisht/Italisht. Te jene korrekte dhe serioze ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Tek shkembi Kavajes, Durrës

Botuar më 21/02/2020
Ofrohen pagesa te kenaqshme

BANAKIER/E Majestic Hotel (pjese e Vila Verde Group) Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jene korrekte dhe serioze ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Tek shkembi Kavajes, Durrës

Botuar më 21/02/2020
Ofrohen pagesa te kenaqshme

SANITARE Majestic Hotel (pjese e Vila Verde Group) Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jene korrekte dhe serioze ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Tek shkembi Kavajes, Durrës

Botuar më 21/02/2020
Ofrohen pagesa te kenaqshme

KUZHINIER Restorant Alteo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne restorant peshku, Adresa: Kryqezimi i Varri Bamit

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme
)