Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 11/07/2019

Hotel Egnatia Kërkon të punësojë Sanitare

Puna turni II-te, orari 13.00-21.00 Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rruga Egnatia(Mbikalimi i Rinasit), Rruga dytesore Tirane-Durres, prane MEGATEK

Botuar më 17/07/2019

Bambo Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 17/07/2019

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës Kërkon të punësojë STAF RESTORANTI

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën eemailit: hr@burgerking.al ose të telefojnë në numrin e kontaktit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 17/07/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Pjatalarese

+ pushim, +transport, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 16/07/2019

NEST READ&DRINK Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience perben avantazh, Adresa: Bulevardi Zogu I

Botuar më 16/07/2019
e kenaqshme

NEST READ&DRINK Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience perben avantazh, Adresa: Bulevardi Zogu I

Botuar më 16/07/2019
e kenaqshme

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019