Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

PUNONJESE BRUMI Pasticeri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer , per prodhimin e brioshit , me ose pa eksperience pune. Mosha 30 deri ne 45 vjec,me deshire per te punuar orari 06:30-15:00. E diela pushim., Adresa: Tek stacioni fundit i kombinatit

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Restorant Momento Puglia shpk Kërkon të punësojë

Paga: 35000 Leke |

(femer). Te kene njohuri ne gjuhen angleze dhe italiane. Me eksperiernce pune. Mosha deri ne 30 vjeç, Adresa: Pallati i Kultures. Tirane

Botuar më 23/02/2020
35000 Leke

PICIER Art Coffee Tirana Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune me furre druri, Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit", ngjitur me Gjimnazin Çajupi

Botuar më 22/02/2020
Page e kenaqshme

KAMARIER/E Art Coffee Tirana Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit", ngjitur me Gjimnazin Çajupi

Botuar më 22/02/2020
Page e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E Art Coffee Tirana Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune me furre druri, Adresa: Rr. "Kongresi i Manastirit", ngjitur me Gjimnazin Çajupi

Botuar më 22/02/2020
Page e kenaqshme

STAF Crepa Crepa.Al Kërkon të punësojë

Paga: duke filluar nga 25.000leke muajin e pare dhe shkon ne rritje nga performanca |

(F/M), me ose pa eksperience pune, mosha 17-30 vjec, Adresa: Rr. Myslym shyri, Sami Frasheri, Islam Alla

Botuar më 22/02/2020
duke filluar nga 25.000leke muajin e pare dhe shkon ne rritje nga performanca

SHPERNDARES CREPA-CREPA.AL Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

Me biciklete. Puna me kohe te plote, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Myslym shyri, Sami Frasheri, Islam Alla

Botuar më 22/02/2020
30.000 leke

KAMARIER BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga 20.000 leke + siguracion, Adresa: Rr. “Meto Mema”, mbrapa Ish Restorant Durresit

Botuar më 22/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BARI Bar Restorant Gelateri Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke-35.000 leke |

Te kete eksperience dhe te zoteroje gjuhen italiane., Adresa: Zone qendrore, rruga e Bogdaneve

Botuar më 22/02/2020
30.000 leke-35.000 leke

BANAKIERE Bar Restorant Gelateri Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (mbi tregun), |

Te kete eksperience dhe te zoteroje gjuhen italiane, Adresa: Zone qendrore, Rruga e Bogdaneve

Botuar më 22/02/2020
shume e kenaqshme (mbi tregun),
)