Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BAR RESTORANT PICERI "CIAO BORSHI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Bar restorant piceri "ciao borshi", ndihmes kuzhinier
Përshkrim

Kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme, Adresa: Borsh, Sarande, lagja Shkalle


Botuar më 09/07/2019

Telefon