Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Per marrje porosish per Tiranen dhe rrethet ne zonat e plazhit si Durres, Vlore, Himare, Sarande, Shengjin, Tale etj. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Paga baze e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 21/07/2019

Kerkohet Ndihmes kuzhinier

Paga e kenaqshme kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizxion Plus

Botuar më 21/07/2019

Kerkohet Pjatalarese

Paga e kenaqshme kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizxion Plus

Botuar më 21/07/2019

Hotel Nevada Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane Durres, rruga dytesore para Vores

Botuar më 21/07/2019

Hotel Nevada Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane Durres, rruga dytesore para Vores

Botuar më 21/07/2019

Agro Turizem Fustanella Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te komunikoj Anglisht. Me eksperience pune, Adresa: Zaranik, Petrele

Botuar më 21/07/2019

Agro Turizem Fustanella Kërkon të punësojë Punonjese kuzhine

(Femer) Me njohuri te kuzhinen Greke, Adresa: Zaranik, Petrele

Botuar më 21/07/2019

Zgara Korcare Dragon Kërkon të punësojë Banakiere

ME EKSPERIENCE PUNE , paga e kenaqshme, Adresa: Komuna e Parisit, perballe kafe Oslo

Botuar më 20/07/2019

Zgara Korcare Dragon Kërkon të punësojë Sanitare

ME EKSPERIENCE PUNE , paga e kenaqshme, Adresa: Komuna e Parisit, perballe kafe Oslo

Botuar më 20/07/2019

Zgara Korcare Dragon Kërkon të punësojë Sallatiere

ME EKSPERIENCE PUNE , paga e kenaqshme, Adresa: Komuna e Parisit, perballe kafe Oslo

Botuar më 20/07/2019