Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 07/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës Kërkon të punësojë STAF RESTORANTI

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 15/10/2019

PASTRUESE Bar Trattoria Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori).

Botuar më 15/10/2019
Ofrohet page e kenaqshme

RESTORANT I FAMSHEM NE TIRANE Kërkon të punësojë Banakier/e

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 15/10/2019

RESTORANT I FAMSHEM NE TIRANE Kërkon të punësojë Kamarier/e

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 15/10/2019

BROTECH Brands Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Mosha 25-40 vjec. Te kete mbaruar shkollen e mesme dhe te zoteroj leje drejtimi klasi B

Botuar më 15/10/2019

NDIHMES KUZHINIER/E GOZIP BAR RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mundesisht me pervoje. Kushte te mira pune, Adresa: Blv. "Zog I", prane Ministrise e Drejtesise, ish Zeri Popullit

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + transport |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. Kavajes, prane Xhamise Dine Hoxha

Botuar më 14/10/2019
Paga e kenaqshme + transport

SALLATIERE ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + transport |

Adresa: Rr. Kavajes, prane Xhamise Dine Hoxha

Botuar më 14/10/2019
Paga e kenaqshme + transport

BANAKIER/E My Place Tirana Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Mahmut Allushi", tek Teleferiku

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme
)