Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 21/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 18/10/2018

BON APPETIT Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

SPECIALIST. Te kete njohuri dhe nga piceria. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga "Besim Alla", Yzberisht

Botuar me 23/10/2018

Market Mia Organic Kërkon të punësojë Shites/e

Preferohet me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne Cv ne: miaorganicshpk@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar me 23/10/2018

Kerkohet Banakiere

Me eksperience pune, vetem turni I, paga e kenaqshme + siguracione, Tiranë, Adresa: tek pallatet Usluga, mbrapa gjykates se krimeve te renda, tek banka BKT

Botuar me 23/10/2018

Restorant Kalamaro Fritto Kërkon të punësojë Punonjese kuzhine

Kushte te kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rr. Eshref Frasheri, prane shkolles Don Bosko

Botuar me 23/10/2018

Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë Shitese

Per furre buke, Adresa: Prane shkolles Petro Nini

Botuar me 23/10/2018

Arabesque RESTORANT SHIJA ARABIKE Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Mosha deri ne 30 vjec. Preferohet te kete njohuri ne gjuhen angleze. Preferohet me banim afer zones, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane – Durres, Vore

Botuar me 23/10/2018

Caffe Vila Kërkon të punësojë Kamarier

Turni I. Paga e kenaqshme, Adresa: liqeni thate, Tirane

Botuar me 23/10/2018

Kerkojme zonja te moshes 35-50 vjec me eksperienze pune si Sanitare

Duhet te jene te disponueshme te punojne me turne. Aftesite e Kerkuara: • Te kene aftesi shume te mira komunikimi • Preferohen me eksperienca te meparshme pune • E gateshme dhe me vullnet për punë • Te realizoje me perpikmeri detyrat qe i ngarkohen • Te karakterizohet nga korrektesia. Ju lutem te telefononi menjehere ne numerin

Botuar me 23/10/2018

Kafe Amos Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Mosha 20-30 vjec, Adresa: Rr. “Themistokli Germenji”, mbrapa RTSH

Botuar me 23/10/2018

Kronos Fish Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me eksperience pune. Mosha 20-35 vjec. Paga e kenaqshme, Adresa: Pallatet Agimi, ne Bllok

Botuar me 23/10/2018