Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER/E

HOTEL "THEATRO" (i sapo hapur)

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Rr. "Mihal Duri", tek rruga Kavajes, mbas Raifaisen Bank. Te interesuarit te dergojne CV ne: info@tta-alba-lam.com ose kontaktoni ne:

Botuar më 16/01/2020

)