Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HOTEL VILA ALBA Kërkon të punësojë Kamarier/e

Përshkrim

Te interesuarit duhet te jene me eksperience ne fushen e hotelerise.e-mail:office@vila-alba.com ose te paraqiteni personalisht ne, Adresa: Rr. "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
Hotel vila alba, kamarier/e

Botuar më 13/06/2018

Telefon