Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SAMSUNG A8 2018

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke
Karakteristika

Informatike-elektronike, Ne shitje, Celulare
Samsung a8 2018, 25.000 leke
Përshkrim

Ne gjendje shume te mire. Me 2 covera edhe 3 xhama mbrojtes te pa perdorur. Memorja 32Gb, ram 4Gb, perballon cdo loje dhe program, Tirane

25.000 leke

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)