Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Njoftime pune FURRE BUKE & PASTICERI MONO MIA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet Paga baze + siguracion + bonus + 1 dite ne jave pushim |

Ofrohet ambient me kushte komode, Adresa: Tek 21 Dhjetori, rr. "Frosina Plaku". Rruga Panorama, prane Hipotekes

Botuar më 25/10/2021
Ofrohet Paga baze + siguracion + bonus + 1 dite ne jave pushim

BERBER BARBER FIRST CLASS Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: me perqindje |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Fresk, Rruga Sotir Çaçi, përball Basic Bar, Tiranë

Botuar më 24/10/2021
me perqindje

SHITES/E Njoftime pune SPORT VISION, kerkon per qytetin e Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: te konsiderueshme |

Kandidati/ja duhet te plotesojne keto kritere: Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe miresjellje me klientet. - Te kene paraqitje te rregullt estetike. - Te jene te afte te ndjekin instruksione. - Te jene te afte te kuptojne dhe interpretojne qarte kerkesat e klienteve. - Te jene te perpikte ne orare. - Fleksibel me kohen e punes. - Aftesi te mira organizuese dhe percaktimi prioritetesh. - Njohuri te mira te gjuhes Angleze. Gjithashtu kandidatet duhet te mos kene angazhime te tjera, Adresa: Lutemi dergoni CV me foto ne: [email protected] ose kontaktoni ne:

Botuar më 22/10/2021
te konsiderueshme

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 22/10/2021
Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune

PUNONJES FAST-FOODI FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Per pergatitjen e sanduiceve dhe tost , Kushte te mira pune., Adresa: Rr. Kongresi i Tiranes, prane prokurorise se Tiranes, Tiranë

Botuar më 22/10/2021
e kenaqeshme

NDIHMES FURRXHI FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: 40000 leke |

Per turnin e trete, Adresa: Rr. Kongresi i Tiranes, prane prokurorise se Tiranes, Tiranë

Botuar më 22/10/2021
40000 leke

INSTRUKTORE Oferte pune nga FITNES BRITANIKU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Per aerobi me eksperience pune, Adresa: Rr. "Petro Nini Luarasi", tek Tregu Elektrik

Botuar më 22/10/2021
e kenaqshme + siguracion

SHITESE Furre Buke Pasticeri Binjaku Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Adresa: Rruga Ibrahim dervishi, ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re , mbrapa KESH, Tiranë

Botuar më 21/10/2021
e kenaqshme + sigurime

FURRTAR / FURRXHI Furre Buke Pasticeri Binjaku Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Adresa: Rruga Ibrahim dervishi, ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re , mbrapa KESH, Tiranë

Botuar më 21/10/2021
e kenaqshme + sigurime

NDIHMES PASTICIER Njoftime pune - PASTIÇERI LUARA kerkon te punesoje per pikat e saj:

Paga: Ofrohet page shume e mire |

(f/m)te kete eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri" dhe tek Pazari Ri

Botuar më 21/10/2021
Ofrohet page shume e mire
)