Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BILARDO SNOOKER

Anglez me permasa 3x1.5m, kasa prej druri lisi, cope e re origjinale qe i nderrohet per here te pare, nderrim i mundshem me makine, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
2.000,00 euro
Botuar më 15/02/2019
7.000 leke

PISTE VRAPI

Shitet per arsyje mosperdorimi, tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/02/2019
40.000 lekecmimi/cope

SHITET BICIKLETE

Shitet nje biciklete e palosur per arsye mosperdorimi, Rruga e Dibres, gjendja: e mire

Botuar më 11/02/2019
9.000 leke

MJET I VOGEL LUNDRUES, I PRODHUAR NE ITALI

Nr. regjistri 0656; i gjate 8.20m; gjeresi 2.50m; zhytja 0.80; 1 motorr "Baskin", manual, hollot, vinc per grpa, me dokumenta te rregullta., DURRES

Botuar më 11/02/2019
3.500,00 euro

KOMBINAT FORCE DHE BICIKLETE

Per stervitje ne palester apo ne shtepi. Te dyja ne gjendje shume te mire pune dhe te perdorura shume pak, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/02/2019
45.000 leke

STEP

BICIKLETE PALESTER, tirane, gjendja: e mire

Botuar më 11/02/2019
8.000 leke