Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BICIKLETE ZVICERIANE

Karakteristika

Koha e lire, Ne shitje, Bicikleta
Biciklete zviceriane, 70 euro
Përshkrim

Marka Cresta, per qytet, 7 marshe, pjese cilesore Shimano. Ne gjendje te mire. Ne cmim perfshihet zgara, parafangot, pompa dhe kavo lidhese, Tirane, gjendja: e mire

70,00 euro

Botuar më 14/08/2019

Telefon