logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1042766
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603402730725462_22706.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603419097724283_29863.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603438759035879_95170.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603427328974083_41496.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603449071994987_54550.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603451764465189_94519.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603468756678916_91964.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603461818951440_53087.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603483454750696_69016.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603476580276471_26666.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603482216917285_52247.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603419097724283_29863.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17119603438759035879_95170.jpg

ISH BLLOKU TIRANË

Tiranë • Tirane • Albania

€ 1.500

160 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ISH BLLOKU TIRANË

Në Tiranë në Zonën e Bllokut jepet me QERA ambjent zyrash me sipërfaqe 160 m2. Ambjenti ndodhet në pallat cilësor me ashensor dhe përbëhet nga korridori, zyrë e madhe mbledhjesh, 3 zyra, minikuzhinë, 2 tualete dhe 1 ballkon.I përshtatshëm për zyra, klinikë mjeksore ose dentare etj.Çmimi 1.500 euro/muaj.Për çdo informacion kontaktoni në:Cel. 0684109062,[email protected]., 160 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

160 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Zyre

Publikuar më 01/04/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin