Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFROJME SHREBIME PER BLERJE MOBILJE TE PERDORURA

Cmime konkuruese ne treg, Ofrojme korrektesi dhe seriozitet. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Nga e hena ne te shtune, 7-8 ore, te shtunen deri ne oren 13.00, rruga e Kavajes pallati mbi Raiffassen Bank

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 22/07/2019

KERKOHET BABYSITTER

Mosha 30-50 vjec, te jete e sjellshme me femijet. Kontakt vetem ne whatsapp/viber dhe skype, Zvicer

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ NJE KUJDESTARE SHTEPIE

Per te moshuaren , te rrije 12 ose 24 ore , te interesuarit te kontaktojne

Botuar më 21/07/2019

RIPAROJME PAISJE ELEKTRONIKE TE MAKINES TUAJ. NAVIGATOR,BLLOK KOMANDIMI,CENTRALINA TE NDRYSHME TE CDO MARKE

ELEKTROSERVIS i specializuar ne riparimin e Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centralina te ndryshme. GARANCIA 1 VIT.Per info Cel. 0694036006,Email. info@elektroservis, DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi

Botuar më 20/07/2019

RIPAROJME PAISJE ELEKTRONIKE TE MAKINES TUAJ. NAVIGATOR,BLLOK KOMANDIMI,CENTRALINA TE NDRYSHME TE CDO MARKE

ELEKTROSERVIS i specializuar ne riparimin e Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centralina te ndryshme. GARANCIA 1 VIT. Cel. 0694036006,Email. info@elektroservis-al.com, DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi

Botuar më 20/07/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet punetore shtepie, Tek Komuna e Parisit

Botuar më 20/07/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, me eksperience 10 vjecare,nga ora 07.00-19.00 e disponueshme, me eksperience per kujdesjen e te moshuarve

Botuar më 19/07/2019

BABY SITTER NE ANGLI

Kerkojme nje zonje rreth moshes 47-60 vjec baby sitter per ne Angli me dokumenta BE per nje femi 4 vjec. Perfshihen akomodim ,ushqim,bileta 2 here ne vit, Angli

Botuar më 19/07/2019