Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OFROJME SHERBIME PASTRIMI PER LARJE TE NDRYSHME! NE VIJME ATY KU JENI JU!

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Pastrim kimik
Ofrojme sherbime pastrimi per larje te ndryshme! ne vijme aty ku jeni ju!
Përshkrim

Ofrojme: larje tapicerie, larje karrigesh, kolltuqesh, divanesh etj. Larjet behen ne ambjentin tuaj! Ju garantojme cilesi dhe cmimet me ekonomike ne vend


Botuar më 13/05/2019

Telefon