Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJME NJE DADO

Kujdesja per dy femije , 6 & 4 vjecar. Kujdesja per shtepine dhe ushqimin per femijet, Zürich

Botuar më 07/12/2019
700,00 euro/muaj

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna 3 here ne jave, paradite. Mosha rreth 45 vjec

Botuar më 06/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e trete ose per kujdesje femije. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 06/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese shtepie, te gatuaj, hekuros. Jam njeri i rregullt. Kam eksperince pune, e disponuesheme 7 dite te javes

Botuar më 06/12/2019

KERKOHET KUJDESTARE

Per te moshuar, puna me kohe te pjesshme, orari 18.00-22.00. Paga 15.000 leke. Orari i telefonatave nga ora 9.00-16.00, Preferohen me banim nga rruga Elbasanit

Botuar më 06/12/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE

Per ne Durres, puna 3 ore ne dite. E moshuara eshte ne gjendje te mire shendetesore

Botuar më 06/12/2019

KUJDESTARE PER NJE TE MOSHUAR

Per te fjetur me nje te moshuar. Vetem per te fjetur nuk ka nevoje per kujdes gjate nates por vetem sa te ket nje person qe te jet ne shtepi sepse esht e moshuar, Tirane Rruga Dervish Hekali

Botuar më 06/12/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 05/12/2019
30.000 leke
)