Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni per Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 25/05/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, te bashkejetoje pa angazhime, te siguruar e ushim dhe fjetje, mosha deri nw 60 vjec, Rr. "Ali Demi"

Botuar më 25/05/2019

JAM MJEK POPULLOR PER SHERIMIN E SINOZITIT, PARALIZA, SEMUNDJE LEKURE,

Kontakto ne 0686907080: per mykth, dhimbje gjiri (per nenat qe kane lindur), etj, Babrru.

Botuar më 25/05/2019

KERKOHET NJE GRUA RRETH MOSHES 40-50 VJEÇE

Qe tju flase dhe mesoje anglisht 2 femijeve 5 vjeçarë të nje çifti shqiptar me banim ne Hollande. Pagesa teper e kenaqeshme. Udhetimet, ushqimi, fjetja dhe gjithçka tjeter e paguar, Per me shume informacione ju lutem kontaktoni ne e-mail:

Botuar më 24/05/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 2 here ne jave, per larje dhe pastrim, 1 dite ne jave mbasdite, 1dite paradite, Tek Ministria e Jashtme

Botuar më 24/05/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te jete me eksperience pune, mosha 30-45 vjec, nga ora 08.00-15.00, nga e hena ne te shtune, Tek Medreseja, prane shkolles Misto Mame

Botuar më 23/05/2019

KERKOHET KUJDESTARE

Mosha 40-50 vjec, te jete e sjellshme me femijet. Kontakt vetem ne whatsapp/viber dhe skype, Zvicer

Botuar më 23/05/2019

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE PER NJE ZOTERI I CILI JETON NE VJEN DHE NE TIRANE.

Te jete serioze dhe korrekte ne pune, pa preukopime te tjera. (Austri 004369911164705).

Botuar më 23/05/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI ADMINISTRATOR PALLATI

Jam I paisur me licence dhe kursin perkates te bashkpronesise nga bashkia e Tiranes. Me eksperience pune 10 vjecare. Serioz dhe korrekt ne pune

Botuar më 23/05/2019

OFROJME SHERBIME PASTRIMI PER LARJE TE NDRYSHME! NE VIJME ATY KU JENI JU!

Ofrojme: larje tapicerie, larje karrigesh, kolltuqesh, divanesh etj. Larjet behen ne ambjentin tuaj! Ju garantojme cilesi dhe cmimet me ekonomike ne vend

Botuar më 23/05/2019