Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNETORE PER SHTEPI

Te jete e afte te kryeje pune shtepie perfshire gatiminTe kete eksperienca pune te meparshme, Rr. Bogdaneve. Te interesuarit te kontaktojne ne nr

Botuar më 13/05/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Me eksperience pune pune, orari i punes 8 ore, ose paradite ose pasdite, lagjia Ali Demi

Botuar më 12/05/2021

OFROJM VEND PUNE PER KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkojm nje njeri qe te kujdeset per nje te moshuar rreth 8 ore ne dite. Shtipia esht ne zonen e bllokut dhe kushtet e punesimit jane te negociueshme., Tirane

Botuar më 12/05/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE ME EKSPERIENCE PUNE. MOSHA 35 - 45 VJEÇ.

Orari 08:00 - 16:00. E Diela pushim. Ofrohet pagese shume e mire., Sauk, vilat tek Tegu.

Botuar më 11/05/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, jaam 56 vjec, jam disponibel per 3-4 ore ne dite, Pallati me Shigjeta

Botuar më 11/05/2021

KERKOHET BABY SITTER, MOSHA 40 - 48 VJEÇ,

Preferohet te jete arsimtare per formimin dhe edukimin e femijes. Te komunikoje mire gjuhen letrare., Prane postes, Selite. Telefononi nga ora 12:00 - 17:00 ne:

Botuar më 10/05/2021

KERKOHET NJE ZONJE PER PASTRIMIN E NJE SHTEPIE 2 KATESHE, MOSHA 40-47 VJEÇ (JO ME TEPER), TE JETE E PASTER DHE KORREKE NE ATE QE I KERKOHET.

Orari punes 10:00 - 18:00. Lutemi te kontaktojne vetem zonjat qe plotesojne keto kritere., Prane postes, Selite. Telefononi nga ora 11:00 - 17:00 ne:

Botuar më 10/05/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

2 here ne jave per pastrim/hekurosje, tek Selvia

Botuar më 10/05/2021

KERKOHET BABY-SITTER

Orari 11.00-19.00, paga 30000 leke, mosha 40-50 vjec, origjina nga jugu, e merkura pushim, tek kryqezimi I 21 dhjetorit

Botuar më 10/05/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj nje zonje per pastrim dhe hekurosje, 2-3 here ne jave, pasdite 17:00 - 20:00. (Te interesuarat te dergoj sms me te dhenat e tyre), Tregu Elektrik, prane Kompleksit Grand, preferohet me banim afer

Botuar më 09/05/2021
)