Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES XHUP

Shes xhup te markes angleze NAKD, i ri me etikete, masa M per femra, Tirane

Botuar më 16/01/2021
4.500 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE. TE JETE E SHKATHET,

Korrekte dhe serioze ne pune., Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 15/01/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER GATIM, PASTRIM DHE HEKUR,

Te jete shume e rregullt dhe e paster. Mosha deri ne 45 vjec. Puna 1 here ne jave (ose me shume), pagesa 1.200 leke/ 6 ore, Rr. "Siri Kodra",(Ramazan Bpogdani) perballe Frigoriferit,

Botuar më 15/01/2021

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 47 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 4-5 ore ne dite

Botuar më 14/01/2021

KERKOHET BABY SITTER, PER KUJDESIN E NJE FEMIJE TE MOSHES 2.5 VJEÇ, TE KETE MOSHEN 40 - 45 VJEÇ. TE JETE E ARSIMUAR, SHUME E SJELLSHME DHE FAMILJARE (PUNA AFAT GJATE NE FAMILJE TE RREGULLT).

E interesuara do te ndihmoje dhe ne punet e shtepise. Te jete me banim rreth zones Komuna Parisit. Orari punes: 09:00 - 17:00., Dy dite ne muaj pushim. Paga e kenaqshme. Adresa: Prane postes, Selite

Botuar më 14/01/2021

BABY SITTER,OSE,MIREMBAJTJE NENE (GJYSHE)

Jam e çertifikuar asistence soçiale. Per me shum informacione mund te telefononi ne nr me poshte. Per pagesen mjafton te telefononi., Tirane

Botuar më 13/01/2021

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE,

Te jete me eksperience pune dhe korrekte ne pune. Mosha 30-40 vjeç, Rr. “5 Maji”, mbrapa ish Fabrikes se Ajkes

Botuar më 13/01/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE 3 DITE NE JAVE,

Orari punes 10:00 - 14:00. Paga 500 leke/dita., Rr. Muhamet Gjollesha, tek drejtoria e sigurimeve shoqerore, Zogu i zi

Botuar më 13/01/2021

KERKOJ PUNE SI KUJDESTARE

Jam nje grua 55 vjec dhe kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar. Kam punuar brenda dhe jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 13/01/2021
)