Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune

Botuar më 24/01/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER VETURE, KAMIONI, AUTOBUSI OSE ELEKTRICIST (ELEKTRIKE TE PERGJISHME)

Kam leje drejtimi per te gjitha llojet e makinave dhe eksperience pune brenda dhe jashte vendit ndersa per elektriçist kam 15 vjet eksperience pune.

Botuar më 24/01/2019

KERKOJ BABY SITTER PER NJE FEMIJE TE PORSALINDUR,

Rreth 45-50 vjec, prioritet nga fushat (mesuesi, pedagogji, infermieri) ose te kete eksperience me femije. Orari 08:00-16:00, te dielen pushim. Paga e kenaqshme, Rruga e Elbasanit, (Shkolla e Baletit )

Botuar më 24/01/2019

JAP ME QERA LICENSE PROFESIONALE

Ofroj License Profesionale ne Projektim dhe Zbatim per Punime Elektrike, linja TU & TM, impjante, Elektronike, Telefoni, Radiofoni, Sisteme alarmi, Tirane

Botuar më 23/01/2019
30.000 leke/muaj

KERKOJ KUJDESTARE

Per te moshuar, jo me shume se 45 vjec (per te semure mashkull). Orari 15.30-22.30, Tirane, Myslym Shyri

Botuar më 23/01/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Zoteri te semure, per orarin 11.00-17.00, Tirane

Botuar më 22/01/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE,

Mosha deri 45 vjeçe, te jete korrekte dhe te mbaje ambientin paster, kerkohet per nje kohe te gjate, do bej pastrim dhe mund te beje dhe nje vakt gatim, preferohet nga zona Laknas,, Berxull sepse eshte me afer. Paga 1000 leke te reja dita dhe puna do te jete 3-4 here ne jave. Adresa: Tek kulla Vorbsit, afer lokal Xhorxhit

Botuar më 22/01/2019

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar vetem turni i trete, Per zonja

Botuar më 22/01/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 4-5 here ne jave, per larje dhe pastrim. 2 here ne jave 4 ore mbasdite, pjesa tjeter paradite, Ministria e Shendetesise

Botuar më 22/01/2019

KARROC ME BATERI

Shiten dy karroca me bateri ne gjendje te perkryer, bler 2400euro dhe shitet per 600leke -dhe tjetra blere 3400 euro shitet 750 leke, dhe paisje te tjera, per tetraplegjik., Rruge Kavajes ishe parku autobuzave

Botuar më 22/01/2019