Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Per 2 femije, 6 vjec dhe 1.5 vjec. Orari punes 17.00-18.00, nga e hena ne te premte. Preferohet me banim afer zones, Kodra e priftit, tek Shkolla Mrekullia

Botuar më 20/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, puna mbasdite, 8-12 ore. Kam eksperience pune ne Itali

Botuar më 20/08/2018

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Me kohe te plote nga e hena ne te shtune., Te jete me banim prane zones se Tregut Elektrik. Paga e kenaqshme+siguracion

Botuar më 20/08/2018

KERKOJ TE KUJDESEM PER NJE ZONJE TE MOSHUAR,

Kam ekspeience pune. Per me teper lutemi kontaktoni ne

Botuar më 20/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar

Botuar më 20/08/2018

KERKOJ

Punetore shtepie, mosha deri ne 40 vjec, orari 2 hereshe, te jete me banim afer zones, Rr. Babe Rexha, afer qendres Globe

Botuar më 20/08/2018

KERKOJ

Te punesohem si kujdestare per te moshuar ne cdo ore te nates, Tirane

Botuar më 18/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Femijen e marre ne shtepine time, jam e dashur dhe me eksperience per femijet. Nga ora 7.00 deri ne oret e vona.

Botuar më 18/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie ose babysitter ne nje familje serioze.Jam 45 vjec dhe kam eksperience pune,preferoj prane Komunes se Parisit

Botuar më 17/08/2018

KERKOJ NJE ZONJE 50 VJEC PER TE BASHKEJETUAR ME NJE ZONJE 80 VJEC.

Zonja jeton vetem dhe eshte ne gjendje te mire shendetesore. ofroj pagese shume te kenaqshme.

Botuar më 17/08/2018