Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNONJESE PER PASTRIM SHTEPIASH

Puna turni I. Paga e kenaqshme. Mosha deri ne 40 vjec

Botuar më 22/02/2024

* KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN E NJE SHTEPIE SIPAS NEVOJAVE QE KEKOHEN!

* PUNA 5 ORE NE DITE, 3 HERE NE JAVE (HENE, MERKURE, PREMTE). * TE INTERESUARAT TE JENE KORREKTE NE PUNE! * OFROHET PAGESE E KENAQSHME., Rruga Elbasanit, tek Ekonomiku

Botuar më 22/02/2024

SANITARE

*Sanitare per mirembajtje shtepie. *3 here ne jave, nga e hena ne te premte, nga 4 ore ne dite. Kushte pune shume te mira dhe paga shume e kenaqshme. Kontaktoni ne nr: 0692048002., Park Life Residence, Spitali Veterinar, Liqeni i Thate.

Botuar më 21/02/2024

KERKOHET SANITARE PER PASTRIM APARTAMENTESH!

Pagesa 60.000 leke/muaj. E Diela pushim. Ne qender te Tiranes

Botuar më 20/02/2024

KERKOHET KUJDESTARE PER DY FEMIJE TE MOSHES 5 DHE 7 VJEÇ!

* Te kujdeset dhe ti shoqeroje ne shkolle dhe kopesht. * Te jete e dashur dhe e komunikueshme me femijet. * Ofrohet pagese e kenaqshme., Rr. "Barikadave", Ju lutem kontaktoni ne mob ose dergoni sms ne whatsapp

Botuar më 20/02/2024

KERKOJ KUJDESTARE 24H

Kerkoj kujdestare 24h per sherbimiin e nje invaliti, te ket eksperjenc ,te jet pa prekupime, jo me shume se 55 vjece,,paga e negocjushme ' Vete ne whatsApp''', Te globi

Botuar më 17/02/2024

KERKOJ APARTAMENTE DITORE PER PASTRIM

Kerkoj APARTAMENTE ditore per pastrim ska rendesi dhe 2 osé 3 her ne jave , cmimet varet nga hyrjet kontakt ne whatsapp +306955391880, Tiran

Botuar më 17/02/2024
1.000 lekecmimi/ore

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune. Paga dhe oraret te diskutueshme, tirane

Botuar më 16/02/2024

KERKOJ TE PUNESOHEM SI PUNETORE PASTRIMI

Per pastrim ditor osé javor sipas kerkesave!! Kontakt wc +306955391880, Tiran

Botuar më 15/02/2024
)