Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTAR (MASHKULL) PER KUJDESIN

E nje invalidi. I interesuarit do ti jape ilacet, ta qendroje e te kujdeset per te. Puna nga e Hena - Shtune 8 ore ne dite., Rr. "Dritan Hoxha", Laprake

Botuar më 06/08/2020

KERKOJ NJE KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, mosha 76 vjec. Puna 1 here ne dy jave, tek Juridiku, pallati ngjitur me Pingulin

Botuar më 06/08/2020

KERKOHET ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE

Puna turni II Orari i punes 14.00-22.00. Paga 20.000 leke. E moshuara eshte ne gjendje te mire shendetesore. Mosha deri 50 vjec.

Botuar më 06/08/2020

KOMPANI PASTRIMI

Ofron per ju pastrimin e apartamenteve, zyrave, klinikave me cmimet me konkuruese ne treg. Nxitoni te kontaktoni, tek ne do gjeni: Cilesi, korrektesi. Ju presim,, Rr. "Barrikadave"

Botuar më 05/08/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mundesi dokumentash, bilete udhetimi, Itali

Botuar më 05/08/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kushte te mira pune. Mundesi dokumentash, bilete udhetimi. Te interesuarat te kontaktojne ne Viber ose whatsapp., Itali

Botuar më 05/08/2020

KERKOJ TE PUNSOHEM SI DADO

/kujdestare te moshuarish.Kam eksperienc ne kete fushë. E dashur dhe korrekte ne pune. Referenca nga familjet ku kam punuar, Shkoder

Botuar më 05/08/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose baby sitter, Tirane,

Botuar më 04/08/2020

KERKOJ

Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish.Kam eksperience 10 vjecare.Turni i pare ose i dyte., Tirane

Botuar më 04/08/2020
)