Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje person te verber, puna dy ore ne dite. Preferohet qe zonja te jete mbi moshen 50 vjec dhe me banim prane zones se Kombinat

Botuar më 21/09/2019

KERKOHET KUJDESTARE

Per femije dhe mirembajtje te ambjentit te shtepise

Botuar më 21/09/2019

JAM NJE ZONJE 45VJEC KERKOJ TE PUNESOHEM

Si Babysitter ose punetore shtepie, kam punuar si edukatore ne kopesht, kam njohuri te mira ne anglisht. Mbaj femije nga mosha 5 vjec e lart, E disponueshme ne cdo lloj orari, Tirane

Botuar më 20/09/2019

KERKOJ TE PUNESOJ

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 20/09/2019

ERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam 52 vjeç, me eksperience pune, mund te punoje 6 ore ne dite, ose te kujdesem per femije 6 ore ne dite

Botuar më 20/09/2019

KERKOJ

Punetore shtepie, rroga 500 franga, mosha deri 40 vjec, pa preokupime, ne Zvicer

Botuar më 20/09/2019

KERKOHET BABYSITTER

Per femije, Zvicerr. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 19/09/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si baby sitter, kujdesje per te moshuar, me kohe te pjesshme, Tirane

Botuar më 19/09/2019

KERKOJ NJE GRUA PER PUNE SHTEPIE

2 x jave/ 3 ore, te 21- shi

Botuar më 18/09/2019
300 lekecmimi/ore

KERKOJ TE PUNESOHEM

Jam nje zonje 56 vjeç. Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience brenda & jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 18/09/2019